Kostüm Kiralama Fiyatları ve Kostüm Kiralama Şartları

 

Tüm bayramlar ve özel günlerde kostüm satın alma ve kiramalarınız için önceden rezervasyon yapmanız gerekmektedir. Kostüm sayısı kaç olursa olsun önceden ayırma işlemi yapmak müşterilerimizin menfaatinedir.

Nasıl yapabilirz;

            23 Nisan
            19 Mayıs
            29 Ekim

               Gibi bayramlarda en az 1 ay önce görüşme yapılmalı ve rezervasyon yapılmlıdır. Rezervasyon yapabilmek için; bildirdiğiniz sayı üzerinden hesaplanarak bulunan tutarın yarısı veya yarısına yakını rezervasyon sırasında ödenir. Kalan kısmı ise kostümleri almaya geldiğinizde ödenir. Toplu sirapişlerinizde okullar için depozito alınmaz,kostüm formu doldurularak elbiseler müşterilerimize verilir. Tespit edilen tarihte elbiseler tarafımıza iadelir edilir. Oluşacak her türlü zarar ve kirlenme müşterilermize aittir.

            Rezervasyon sırasında size verilecek olan ölçü tablosunu doldurarrak tarafımıza iletirseniz yapacağımız kiralık veya satılık kostüm, kullanıcak olan kişiye uygun olarak yapılacaktır.

Not: Kiralama işlemi İstanbul içi için geçerlidir.

 

 

Kostüm Kiralama Şartları :
 

·         Kiralamalar sadece kendi imalatımız olan MEGAKİD Marka olan ürünlerde yapılmaktadır.

·         Okullar ve  20 adet ve üstü satış yapılacak yerlere, ölçü almak için randevu alabilir, ölçünüz varsa onu tarafımıza iletebilirsiniz. 

·         20 adet altı kiralamalarda,ürün teslimatı ve iadesi mağazalarımızdan gerçekleştirilir.

·         Kiralama yapılacak olan ürünler, sadece sitemiz ve mağazalarımızda görünen kendi koleksiyonumuz olan ürünlerdir

·         Kiralama süresince yırtılan,sökülen ve temizlenmeyecek durumda olan ürünler için önceden tahsil edilen tutardan (depozitodan) tadilat veya temizleme ücreti kesilir. Tadilat yapılamayacak veya temizlenemeyecek kostümler alıyıca satılır.

·         Kiralamalarda,ürün açıklamalarındaki ürüne dahil olan aksesuarlar ürünle beraber kiralanır. Ürüne dahil olmayan aksesuarlarda kiralama yapılmamaktadır

Kostüm Kiralama Fiyatları :

·         10 adet altındaki çocuk kostümleri                 40 TL

·         10-20 adet arası çocuk kostümleri                 35 TL

·     

NOT: 10 adet altı çocuk kostümlerinden kira ücreti kadar depozito alınır. Kostüm iadesinde, depozito ürün sağlam ve temiz ise iade edilir.

·          9.sınıf ve yukarı sınıftaki öğrencilere yetişkin kiralama ücreti uygulanır.

·         Yaşı küçük bedeni büyük çocuklarada yetişkin kiralama ücreti uygulanır.

40 Bedenden büyük yetişkin kostüm kira bedeli                 75 TL

·         10 adet ve altındaki yetişkin kostüm kira bedeli                   60 TL

·         11 adet ve üstü yetişkin kostüm kira bedeli                          50 TL

 

 

NOT: 10 adet altı yetişkin kostümlerinden kira ücreti kadar depozito alınır. Kostüm iadesinde, depozito ürün sağlam ve temiz ise iade edilir.

 

 

 

 

© 2020 MEGAKİD. Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.